Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Jesenski izlet iz Ljubjane v Piran  (Prebrano 677 krat)
omen
Maček
Objave: 143

Ogled Profila Email
« dne:: november 23, 2016, 11:48:19 pm »

Topli novemberski dnevi so kot nalašč za kratke izlete.
Odpravil sem se iz Ljubljane v Piran.
Startal sem okrog 12h, potem ko me je soimenjak poklical iz Portoroža in me podražil z informacijo, kako lepo in toplo vreme je "tam doli".
Ni mi bilo treba dvakrat reči, že sem sedel na motorju in oddrvel proti Obali. Kar po AC, saj je bilo pozno za regionalko. Pri Kozini sem zapustil AC in se naužil znanih ovinkov Črnega Kala.

Pokrajina je bila odeta v tople jesenske barve, škoda, da ni sijalo sonce, saj bi bile barve še lepše.

Postanek na priljubljeni razgledni točki nad izolo. Začel sem ugotavljati, da sem Pavletovo informacijo o lepem vremenu razumel tako kot bi si želel: sončno in toplo. Toplo je bilo, sonca pa nikjer. Zato je bil pogled na Izolo bolj temačen.

V Piran sem prispel hitro. Izlet ne bi bil popoln, če ga ne bi popestril z dobro morsko hrano, ki jo ponuja gostilnica Ivo.

Če bi se preobjedel (ni nevarnosti), je bila za vsak slučaj blizu strokovna medicinska pomoč...

Punta je bila skoraj prazna, na morju so se kodrali rahli valovi juga

Jugo je prinesel oblak, ki se je zjokal nad Piranom

Ampak, ko se je pojavil iniciator mojega izleta v Piran, se je vreme zjasnilo in razpoloženje razvedrilo

Po prijetnem druženju sem naredil še nekaj fotk Pirana, ki je še vedno kazal posledice plohe

Ustavil sem še v Avditoriju...

Potem pa po trdi temi nazaj v Ljubljano.

Prijeten izlet, kljub ne ravno idealnim pogojem. Ampak, takole pred zimo je vsak tak dan čudovit za dušo in telo... Motor še ne gre na zimsko spanje!

« Zadnje urejanje: november 23, 2016, 11:52:10 pm od omen » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: