Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1] 2 3 ... 57
  Natisni  
avtor Tema: DOBR DAN  (Prebrano 91779 krat)
romy
Administrator
Maček
Objave: 602

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« dne:: maj 05, 2008, 01:37:26 pm »

:456  HALO, DOBR DAN, KJE JE KDO, PRAZNIKI SO MIMO PA NIKJER NOBENGA, A STE ŠE VSI NA DOPUSTI  Huh? AL VAS JE DELO PR ŠTIFTI TKO UNIČLO Grin Grin Grin
Prijavljen

L.P.  Vozi počasi in uživaj v naravi
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #1 dne:: maj 05, 2008, 02:58:05 pm »

Ja le dej jih malo vzemi v roke. Kar dremljejo. Vsa čast izjemam a ne  Grin Grin Grin. Verjetno pa se še kje po morju potepajo. Saj danes je prvi delovni dan, vlajda bo moral kdo priti tudi delat.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: maj 06, 2008, 12:00:07 am »

:456  HALO, DOBR DAN, KJE JE KDO, PRAZNIKI SO MIMO PA NIKJER NOBENGA, A STE ŠE VSI NA DOPUSTI  Huh? AL VAS JE DELO PR ŠTIFTI TKO UNIČLO Grin Grin Grin

Evo nas. Mislim, da sem se tik pred koncem praznikov oglasil, pa nič. Napisal bom o poti 1400 km in poskušal dodati fotke.
Lahko noč.  :456
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
pavle
gost
« Odgovori #3 dne:: maj 06, 2008, 07:53:49 am »

Tu smo, utopili se nismo, spočili se nismo, kljub temu pa gremo v nove delovne zmage! V četrtek nas čaka sestanek v Domžalah, MzM naj bi bil sprejet v ZMKS-morda bo tokrat šlo!
Zaključuje se finančno poročilo 10.blagoslova, sklican bo sestanek, podano bo poročilo, ogledali si bomo film, slike...levjos je že vse naredil-svaka mu čast!
Prijavljen
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: maj 06, 2008, 08:17:30 am »

Shocked kaj vse mate za povedat pa vas maro človk res mal podrezat.  Pot 1400 km to bo gotov zanimiv prebrat, pa sprejem v zvezo, super zdej more ratat,  sej se men osebno zdi nemogoče, da tako edinstveno društvo kot je MzM s tako dobrimi nameni enostavno mora sprejet tud zveza. Kakšen argument proti bi sploh lahko imel  Huh? No za vsak slučaj bom držala pesti.  :029
Prijavljen

levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #5 dne:: maj 06, 2008, 11:31:54 am »

Skrajni čas je ja. Razen če so samozadostni, v kar pa dvomim. Čeprav tudi taki obstajajo. Zaprt krog, to je največji problem pri nas. Sem že doživel marsikaj na to temo. Tudi na mojem portalu je bilo tako, dokler se nisem dokazal. Pa še potem je bilo malo tako-tako. Sicer pa važno je poslanstvo in rezultati, ki pa so vidni daleč naokrog.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #6 dne:: maj 06, 2008, 03:28:24 pm »

Skrajni čas je ja. Razen če so samozadostni, v kar pa dvomim. Čeprav tudi taki obstajajo. Zaprt krog, to je največji problem pri nas. Sem že doživel marsikaj na to temo. Tudi na mojem portalu je bilo tako, dokler se nisem dokazal. Pa še potem je bilo malo tako-tako. Sicer pa važno je poslanstvo in rezultati, ki pa so vidni daleč naokrog.

Ja na žalost je res ampak samo dokler ne rabijo kakšne pomoči potem zapiha vetr u drugo stran  Cry Cry Cry žalostno toda resnično. No nas ta  :27  Grin Grin Grin to ne mot se trudmo dokler nam ne uspe ane ane  :029
Prijavljen

romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #7 dne:: junij 04, 2008, 07:55:30 am »

LEP DAN ŽELIM VSEM SKUPAJ.   :43  SAM MAL SEM BLA ODSOTNA PA SEM ŽE PREPOZN PREBRALA OBVESTILO ZA SESTANK MzM IN TAKO BOM SPET TEŽILA  TUKEJ Roll Eyes, A BO MOGOČE KAKŠEN KRATEK POVZETEK SESTANKA  Huh?
Prijavljen

levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #8 dne:: junij 04, 2008, 04:45:06 pm »

Nič ne kaže na to. je že minilo kar nekaj dni pa nič. Bo treba mal zarobantit..... Shocked Shocked Shocked Shocked
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #9 dne:: junij 05, 2008, 12:47:34 pm »

HALO Shocked HALO  Shocked HALO  Shocked DOBR DAN, DOBR DAN     Huh?  Huh?  Huh? 30 ČLANOV MA TA FORUM, VSAKA TEMA JE NEVEM KOLKRAT PREBRANA A VEČINA SAM BERE PA ME ZANIMA A RES NIMA NOBEN NČ ZA  :val  AL SE VSEM RAZEN REDKIH IZJEM ZDIJO TEME BREZVEZNE  Huh? Huh? Huh?
Prijavljen

nemo
Administrator
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #10 dne:: junij 05, 2008, 03:53:07 pm »

:029 Ciao
Brez tebe Romy bi bil svet siromašnejši, naš forum, pa mesto duhov.  Cool
Prijavljen

levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #11 dne:: junij 05, 2008, 08:35:36 pm »

Pa brez Nemota tud. Držita forum v "vaservago" kot pravijo. Kar nadaljujta, jaz pa vam bom pomagal.  :24 :24 :24 :24
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
nemo
Administrator
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: junij 05, 2008, 11:28:36 pm »

LEP DAN ŽELIM VSEM SKUPAJ.   :43  SAM MAL SEM BLA ODSOTNA PA SEM ŽE PREPOZN PREBRALA OBVESTILO ZA SESTANK MzM IN TAKO BOM SPET TEŽILA  TUKEJ Roll Eyes, A BO MOGOČE KAKŠEN KRATEK POVZETEK SESTANKA  Huh?

Kar nekaj stvari se je med tem zgodilo. Bili smo na srečanju z vodstvom ZMKS. Nejasnosti in podtikanja upam, da so se razjasnila in je bila možnost predstaviti MzM. Po njihovih pravilih mora biti sprejet MzM na regijskem sestanku, ki bo 12. junija.

Sestanek v Ribnici je bil v duhu hvaležnosti vsem, ki ste pri Novi Štifti pomagali, da je blagoslov lepo uspel. Tajnik je dal finančno poročilo. Že večkrat je bil omenjen znesek, ki je obogatil fond za pomoč. Predstavljene so bile do sedanje pomoči, tudi Sitarjevim iz Šenčurja. Krili so se stroški pogreba (nekaj več kot 600 €). Odločili smo se, da družini preminulega ribniškega motorista, tako kot drugim do sedaj, nakažemo otrokoma po 500 €.
Pogovorili smo se o pomoči družini v Litiji, vendar čakamo odziva članov kluba.
Pat'r Niko je predstavil priprave za prvi prispevek k preventivi - Trening varne vožnje v Izoli. Na obali bo to prva taka priložnost za motoriste. Pritegnili bi radi mlado populacijo.
Ogledali smo si še slike od blagoslova in filmček iz Assisija.
Upam, da bo tajnik kmalu izdelal natačno poročilo za donacije in pomoči.
Ogledali smo si tudi veliki našitek MzM, ki se ga naroči pri Pavletu.
Kratek zapis o sestanku, da bo malo ažurnosti.
Povabljeni v Izolo.
Po zaključku bo dovolj časa, da se pride v Žiri na glavno dogajanje.
Sk'p smo močn'j!  :456
Prijavljen

romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #13 dne:: junij 06, 2008, 09:29:09 am »

:029 Ciao
Brez tebe Romy bi bil svet siromašnejši, naš forum, pa mesto duhov.  Cool
  :42 zelo laskavo a če mal pomisl'm je svet siromašnejši z izgubo vsakega bitja na svetu, naš forum pa  Huh? ne vem, morda bi tisti, ki ga prebirajo napisali v čem je problem, da se ne pridružijo in malo poklepetajo z nami pa magar sam o vremenu.
Ti in in levjos sta  :27 sama se bom naprej trudla sodelovati in morda nam celo uspe preden omagamo.  :029

Prijavljen

levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #14 dne:: junij 06, 2008, 09:51:54 am »

O omagali pa ne bomo. Je pa res, da od vseh MzMjevcev le Nemo in ti Romy redno pišete na forum, čeprav imajo tudi ostali računalnike. Ne vem, ali res nimajo 5 minut časa in kaj napišejo, ali pa so zadovoljni z vsem, kar se dogaja.
Dobro res je poletje ko ljudje ne sedijo za računalniki, sam vseeno, vsaj kakšen post pa lahko napišejo.
Bo treba da Nemo sproži na sestanku kakšno konstruktivno besedo na to temo a ne.
Mi pa kar veselo škrabljimo tu gor, nekaj se bo že prijelo a ne.  Grin Grin Grin
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
Strani: [1] 2 3 ... 57
  Natisni  

Pojdi na: