Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: 1 2 [3]
  Natisni  
avtor Tema: Štifta 2011  (Prebrano 8608 krat)
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #30 dne:: april 26, 2011, 08:51:31 pm »

Takole fantje.
Vreme bo, trak je postavljen na prizorišču, dež nas je tud napral fajn, tako da za jutri je vse pod kontrolo.
Zjutraj še postavimo pano MzM, da boste vedeli kam ste prišli  se valja, pol pa samo še parking in gas.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #31 dne:: april 26, 2011, 10:16:11 pm »

Pavle poroča o številnih telefonskih klicih in vprašanjih, ali žegen ne glede na vreme.

Naj ponovim besede p. Nika: Žegen še bolje "prime", če je pomoč od zgoraj!

Torej se vidimo!!! prva liga
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #32 dne:: april 27, 2011, 03:56:41 pm »

Evo, pa smo doma. Objava na spletni strani deluje ( preverjeno), dež nam tudi ni mogel do živega.
Zahvaljujem se vsem udeležencem blagoslova, posebno Nikotu za solze smeha, Dijani za prsrčen objem, Viliju za topel pozdrav, Pavletu za hrano in pijačo, Samotu za majici, posebno me je veselilo, da sem tudi " v živo" spoznal našega forumskega humorista Peka, pa tudi Adiju za dobre štiklce, in Brankotu za dobro pečene pleskavice.
Skratka upam, da ste vsi srečno prispeli do svojih domov.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #33 dne:: april 27, 2011, 05:00:31 pm »

Iskrene čestitike organizatorjem za izvedbo, super je bilo (kolikor sem pač bil).
LP vsem
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #34 dne:: april 27, 2011, 07:24:30 pm »

Bravo, Levjos! Zaslužiš 5 in več točk. Res si me prijetno presenetil, ker si me prehitel za par ur. Jasno mi je, da je pred objavo montaža terjala nekaj časa. Bravo, Bravo, Bravo OK

Samo še  čoper nabaviš, ap boš popoln  se valja

Hvala za dokumentiranje dogodka
Prijavljen
renca
Polnopravni član
Objave: 53

Ogled Profila Email
« Odgovori #35 dne:: april 27, 2011, 07:53:22 pm »

Hvala, ker sva se lahko udeležila žegna  :cvicek, ker sva lahko objela  stare ( nove) znance, ker sva lahko poklepetala s prijatelji  in se nasmejala.
Pleskavica je bila tud zelo okusna.

Komaj čakava na naslednje svidenje junija.  motor

aja, pa domov sva prišla v dežju, a cela.
« Zadnje urejanje: april 27, 2011, 07:55:18 pm od renca » Prijavljen

Irena in Matjaž
jimi
gost
« Odgovori #36 dne:: april 28, 2011, 08:45:26 am »

Ja kaj naj rečem lepo in veselo,kot vsako leto. OK
Prijavljen
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #37 dne:: april 28, 2011, 10:37:22 am »

Levjos,me je veselilo,da sem te spoznal,pero sem se prej pozanimal pri Vilitu,če si tapravi,da nebi slučajno napačnega napadu  OK blagoslov je bil OK ku zmeri,Nikotu pa tud še ni brada črna ratala,zgled da si jo bo mogu vseglih pofarbat  sreču ogromno znanih fac,sem pa pogrešu  lucka ga nikakor nisem mogu najdet,pa tolk suhih ljudi je okol hodilo 
Ps;Vili pozdravi ženičko,ker nažalost nisem imel priložnosti jo srečat in pozdravit
Prijavljen
joco
Maček
Objave: 214

Ogled Profila Email
« Odgovori #38 dne:: april 28, 2011, 07:30:35 pm »

Ja lepo vas je bilo spet   videti.  Cheesy Kape ste zadeli super tako barvo kot model  Potovali smo po dežju ampak srečno prišli domav.
Prijavljen

joco-ana

mir in dobro
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #39 dne:: april 29, 2011, 12:07:14 am »

Ja lepo vas je bilo spet   videti.  Cheesy Kape ste zadeli super tako barvo kot model  Potovali smo po dežju ampak srečno prišli domav.

Hvala, Joco & Ana,
lepo vaju je bilo pozdraviti, zlasti ker sta prišla "over Müra" OK. Ni ravno blizu, ampak za takšne korenine, kakor sta vi2, ni težav. Kjer je volja, se najde pot klicaj

Odziv pri kapah je tudi nas presenetil. Žal jih je bilo samo 50. Ampak - moja Diana pravi: "Manj je več!" MOrda pa jih bomo "ponatisnili", morda pa bi drugo leto spremenili barvo klicaj vprašaj Pa saj je še čas. Bomo videli.
Prijavljen
Dr_Jakob
gost
« Odgovori #40 dne:: maj 02, 2011, 07:27:35 am »

Bil. Se pozegnal, mal je blo lupckanja, objemckanja, par Radlerjev, par pljeskavic, bande motoristicne pa cel kup.

Hehe, je pa Niko mal zapretiraval s tem zegnanjem, huh? Ena kapljica na motor je popolnoma dost, no Cheesy No, sej sva se ze zmenila, bo pa za eno ciscenje v Strunjanu dal.

No, vidite, da ni blo frke z non alkotom. Kar tako naprej!!

p.s. Ce bo kdo kej v Celju, pa kr poklicte, gremo na enga hladnega.
Prijavljen
paul
Administrator
Maček
Objave: 117

Ogled Profila Email
« Odgovori #41 dne:: november 21, 2011, 06:25:06 pm »

Včeraj me je poklical neumorni Nemo, ki že razmišlja o naslednjih aktivnostih MzM-ja.

Za priponke MzM-Nova Štifta 2012 je že dobil sponzorja, ima predlog za častnega člana-članico, koncept za promocijo in pridobivanje sredstev v fond MzM je zanimiv,in še in še...

Članice, člani, če mu bomo malo sledili, uspeh ne bo izostal!

Sicer pa apeliram na vse privržence MzM-ja, razmišljajte, predlagajte, zdaj je zima, dolgi večeri,pa če se utrne kakšna ideja, kar na forum z njo! Najslabši predlog je boljši od tišine  , , .

V soboto je občni zbor ZMKS, videli bomo, kaj načrtuje krovna organizacija, mi pa bomo poleg tradicionalne Nove Štifte še kaj predlagali.   
Omen je malo izzvzet od naloge predlogov, ker on še vedno veselo motorira!
Prijavljen
nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #42 dne:: november 22, 2011, 06:12:59 am »

Paul, kva me tunkaš?  Res pa je, da se rojeva odlična pobuda. Fantje odmislite Assisi 2012.  Tokrat bo čisto drugače, ornk zares, pa še dopust bo treba vzet, aja pa fehtat bo treba in pokazat kaj znaš in imaš.  CILJ BO OKROGLIH 1000 km. Kaj pa Dolfi&CO - brez problemov, ker bo 200 km na dan.  :s3_nov  čoper Tokrat bo na vrsti domača kura!  se valja 
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
Strani: 1 2 [3]
  Natisni  

Pojdi na: