Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1] 2 3
  Natisni  
avtor Tema: Štifta 2011  (Prebrano 8493 krat)
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« dne:: februar 27, 2011, 08:56:13 pm »

Takole, da bomo kasneje ko bomo iskali članke od posameznega druženja lažje našli.
Kar veselo na delo. Čaka nas kar trdo delo, kot je dejal Nemo "švicanje" se pričenja. OK
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: marec 10, 2011, 05:56:23 pm »

Ma si mi prav čitu misli  OK sem ku mona brskal po  in izkal to reč,ki si jo ti zdej tko lepo objavil 
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: marec 13, 2011, 08:41:45 pm »

Čeprav datum NŠ izgleda še zelo oddaljen, pa ni nič narobe, če takole za pokušino poskusimo najti kakšen rekvizit, prodajni ali reklamni artikel, vrednostni ali darilni bon in podobno.

Verjetno bi bilo koristno, če bi dobrotniku poslali (ali izročili) pisno prošnjo. V ta namen je priložen dokument, ki ga je treba NAJPREJ DOPOLNITI Z MANJKAJOČIMI PODATKI, mesta so označena z rumeno, nato obvezno rumeno označbo izbrisati, natisniti dokument in poslati.

Če nikakor ne gre, pokličite ali pišite tajniku, bo urejeno!

Saj ne bo težko? Veselo na delo!  OK

Ups  ups,
z nekom sem se pogovarjal in - moram se strinjati - morda res ni najbolje, da dopis kar obešamo gor. Zaradi minimalne možnosti, da bi kdo prišel v skušnjavo, izdelal prošnjo, jo odnesel in prevzel kak predmet, ki bi ga dobrotnik MzM v dobri veri izočil za Blagoslov v Novi Štifti, naš "aktivist" pa bi ga pozabil prinesti...

Torej - kdor želi osnutek prošnje, naj mi piše: vili.mzm@gmail.com

Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: marec 14, 2011, 02:53:55 pm »

Ma Vili,en tolko si moramo pa tudi zaupat med sabo.Sej če se ne motim se datotek ne da prenesti,če nisi prijavljen,torej pomeni,da če že gdo,bi bil negdo od nas.Če pa je res tako potreben,naj odtuji (se lepše sliši),Bok mu požegnej,sej mi ne bomo neč bolj revni,on si bo pa morda kaj pomagal 
Prijavljen
samo-jeras
Maček
Objave: 419

HELL WAS FULL SO I CAME BACK...

Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: marec 14, 2011, 04:59:54 pm »

a vidš  jes sm jih pa že prej 5 sprintal če mi rata kej nafehtat kod !!!  pa jih bom vsen poprosu ene par ljudi a je prov Huh???  ja pa tud prnesu bom če bom kej dobu itak!!!  kako pa ??  OK
Prijavljen
nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #5 dne:: marec 14, 2011, 07:07:44 pm »

Najbrž je pametno v to rubriko napisati, da Nova Štifta bo: 27. aprila 2011 od 10.00 naprej
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: marec 14, 2011, 11:28:21 pm »

a vidš  jes sm jih pa že prej 5 sprintal če mi rata kej nafehtat kod !!!  pa jih bom vsen poprosu ene par ljudi a je prov Huh???  ja pa tud prnesu bom če bom kej dobu itak!!!  kako pa ??  OK
Se popolnoma strinjam, ampak slab glas pa tudi ne koristi
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: marec 14, 2011, 11:29:18 pm »

Seveda je prou, hvala vnaprej klicaj
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: april 08, 2011, 10:34:18 am »

Živjo,

na domači strani MzM na desni je nova anketa. Vaš glas je zeo pomemben zato hvala  čestitke vnaprej!
Prijavljen
Dr_Jakob
gost
« Odgovori #9 dne:: april 08, 2011, 12:46:02 pm »

Pozdravljeni.

Kaksen plan imate kaj letos za alko/non-alko? Me zanima, ker smo lansko leto kar precej zapeli na to temo, ne? Boste letos ponujali tudi (po moznosti PREDVSEM) bleifrei pivo? Lepo bi ze bilo, ne?

Lep pozdrav
Jaka
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: april 13, 2011, 08:04:54 am »

Pozdravljeni.

Kaksen plan imate kaj letos za alko/non-alko? Me zanima, ker smo lansko leto kar precej zapeli na to temo, ne? Boste letos ponujali tudi (po moznosti PREDVSEM) bleifrei pivo? Lepo bi ze bilo, ne?

Lep pozdrav
Jaka
Ćao, dr_Jakob,
še enkrat hvala za lanske debate. Bile so res dobra iztočnica klicaj

Saj ne boš hud, če ti odgovorim malo "po ovinkih?" Nočemo preveč obljubljati... Ampak verjetno si videl anketo na desni strani spletne strani klicaj vprašaj Povabljen, daj tudi ti glas.

Nad anketo si zagotovo tudi opazil letošnji slogan MzM. Nočemo biti bolj papeški od papeža, ne gre za odkrivanje tople vode v bojlerju, Bog ne daj, da bi komu hoteli soliti pamet, ampak namig    je - vsaj mislim - kar zgovoren klicaj

Odločitev  pa tvoja, moja, njegova, njena. Odgovornost zase in za tiste, ki nas doma čakajo, pa tudi.

Dobrodošel pri NŠ. Pa pocukaj za rokav, da se spoznava tudi osebno.
Prijavljen
samo-jeras
Maček
Objave: 419

HELL WAS FULL SO I CAME BACK...

Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: april 14, 2011, 08:06:25 pm »

Seveda je prou, hvala vnaprej klicaj

no zdej sem pa jest te šare za srečelov za en polhn karavan nabrav pa bi to drug teden v torek na dolensk prpelu !!!!  kam pa to zložim a najbol de ke prot sodražci v oštarijo al kermu domov v garažo ??
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #12 dne:: april 15, 2011, 06:47:09 am »

Samo, ko boš nekje blizu Sodražice me poklič pa ti pridem nasproti.Telefon najdeš med kontakti na vrhu foruma.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: april 15, 2011, 01:14:35 pm »

Neki malenkosti je tud meni ratalo nabrat zadnje pa naj bi dobil enkrat v petek,pa bi pol gor prpeljal  kako je pa kej oštarija z urnikom 
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: april 15, 2011, 02:49:32 pm »

Dragi Samo, Pek in ostali garači klicaj
Dostava kadarkoli v Tabu bar v Zapotoku (na desni strani cesta med Žlebičem in Sodražico - če se pelješ v obrani smeri pa na levi strani  Grin) Kelnarca ima ključ od sosednjega prostora. Lokal je odprt 8.00 - 24.00, med vikendom pa do treh zjutraj.

Fajn bi bilo, če bi zraven dali kakšen papir s podatki donatorja ali donatorjev, da vemo, komu se zahvaliti.

P.S.: Hvala Jocotu in Ani, pa tudi Drejčku - paketi so prispeli.
« Zadnje urejanje: april 15, 2011, 02:56:18 pm od vili » Prijavljen
Strani: [1] 2 3
  Natisni  

Pojdi na: