Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: ALUMINI  (Prebrano 3137 krat)
romy
Administrator
Maček
Objave: 602

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« dne:: december 04, 2008, 01:05:06 pm »

Spet eno resno vprašanje, moja Yamahca je že starejši model in ima kar precej še aluminija na seb. Ta Al pa ma zarad soli kar en par flekov, kako nej rečm zgleda kt ene zvezdice mislm da je to nažrt. No pa me zanima če postoji kakšno sredstvo, da bi se to lohk očistl al spoliral.  In če postoji kakšna zadeva, kje bi to lohk nabavla. Huh?
Prijavljen

L.P.  Vozi počasi in uživaj v naravi
LUCKA
gost
« Odgovori #1 dne:: december 04, 2008, 02:43:58 pm »

METAL RAINIGER  je ena pasta , ki je nalašč za ZEPTER posodo polirat . Jest sm imu tut take probleme pr yamahc , pa morem reč , d je šlu kar dobru ustran . tu po očiščeni površini mau namažeš ,pol pa z volneno cuno dobru spoliraš . Nardila s pa napako , ker s mokr in gorak moped u garažo parkirala , pa ga nisi nič obrisala . Veš , to moraš zmirom narest . Saj meni je tudi Jankl oblublou neko pasto , ampak je sam pr oblubah ostalu , purol pa tut ni use, kar se da dobit . Če ne boš nikjer dobila , pol ti jo bom pa jest posodu , da boš probala kaj rešit zadevo. Je pa univerzalna zadeva , muja sploh ne vaj , d sm ji jo drapnu , pa d z no tut moped poliram (učash) . Ku se vidmo t jo bom pa pokazou in posodu , sam boš mogla moučat pa vrnt , d me njab naša kej z ja... obajsla . L P od LUČKE(matr , zdaj pa že strajhce dajlam , d me njab kej po zarnci zmocilo )
Prijavljen
romy
Administrator
Maček
Objave: 602

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: december 04, 2008, 10:34:47 pm »

Hvala ti, bom probala u naši mali železnini v Laščah naročit, če mi ne najdejo te reči te bom pa res prosila. Da sm ti pa res hvaležna sm ti pa tegale smeškota prpopala  lucka  da novš strehco delov čez tvojo lučko
Prijavljen

L.P.  Vozi počasi in uživaj v naravi
drmr
gost
« Odgovori #3 dne:: december 04, 2008, 11:31:52 pm »

METAL RAINIGER  je ena pasta , ki je nalašč za ZEPTER posodo polirat . Jest sm imu tut take probleme pr yamahc , pa morem reč , d je šlu kar dobru ustran . tu po očiščeni površini mau namažeš ,pol pa z volneno cuno dobru spoliraš . Nardila s pa napako , ker s mokr in gorak moped u garažo parkirala , pa ga nisi nič obrisala . Veš , to moraš zmirom narest . Saj meni je tudi Jankl oblublou neko pasto , ampak je sam pr oblubah ostalu , purol pa tut ni use, kar se da dobit . Če ne boš nikjer dobila , pol ti jo bom pa jest posodu , da boš probala kaj rešit zadevo. Je pa univerzalna zadeva , muja sploh ne vaj , d sm ji jo drapnu , pa d z no tut moped poliram (učash) . Ku se vidmo t jo bom pa pokazou in posodu , sam boš mogla moučat pa vrnt , d me njab naša kej z ja... obajsla . L P od LUČKE(matr , zdaj pa že strajhce dajlam , d me njab kej po zarnci zmocilo )
stric je bistr. OK
Prijavljen
LUCKA
gost
« Odgovori #4 dne:: december 07, 2008, 01:53:41 pm »

A S GA ŽE DAU IZ MATORJA , D NJAB BLU POTRAJBNU SPOMLAD SPET PORIVAT  Pa kaj morem prou glih n use jest mislt .   Pr  Yamahah , se da sicer tut nfilat , sam če pa predogu stoji , pol moreš pa druzga kupt . PA N TU POMISLTE ČIST USI , K VAM MOPED' ZDAJ U GARAŽAH POČIVAJO ! Pa tut  se ne bo trajba po nepotrajbnm nobenm' . Aja , pa še najkaj ,a ste spucal matorje , d so lpi in čist' , DRMR , jest mam srečo , d imam špice sam na t prvm' koles' , zadaj je pa hvala BOGU pouna feltna , pa m naj trajba tulk HARLY  CUNCE špancirat, jo bom imu ztu pa z dle cajta. se valja L P in potrplejne z menoj ...
Prijavljen
drmr
gost
« Odgovori #5 dne:: december 07, 2008, 03:46:34 pm »

A S GA ŽE DAU IZ MATORJA , D NJAB BLU POTRAJBNU SPOMLAD SPET PORIVAT  Pa kaj morem prou glih n use jest mislt .   Pr  Yamahah , se da sicer tut nfilat , sam če pa predogu stoji , pol moreš pa druzga kupt . PA N TU POMISLTE ČIST USI , K VAM MOPED' ZDAJ U GARAŽAH POČIVAJO ! Pa tut  se ne bo trajba po nepotrajbnm nobenm' . Aja , pa še najkaj ,a ste spucal matorje , d so lpi in čist' , DRMR , jest mam srečo , d imam špice sam na t prvm' koles' , zadaj je pa hvala BOGU pouna feltna , pa m naj trajba tulk HARLY  CUNCE špancirat, jo bom imu ztu pa z dle cajta. se valja L P in potrplejne z menoj ...

Jast sm ga prklopu na polnilc saj sm ti ga najbrž pokazau ko se sam uklapla pa izklapla.LP pa oglasi se na kakšno  ne skuz na  vist pol ti pa tinte zmankuje.
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: