Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: MOTO_MEHANIK  (Prebrano 5778 krat)
KENI
gost
« dne:: oktober 07, 2010, 12:26:43 pm »

Pozdravljeni. Iščem motomehanika, verziranega, za popravila chopper in cruiser motorje.
   Mali problem imam z Suzuki Intruder VS 14000 in drugimi. Kontakt 040 142 142  Keni
Lep pozdrav vsem in srečno vožnjo
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: oktober 09, 2010, 07:01:07 pm »

Živjo Keni,
će hočeš mehanični  laboratorij, kjer je vse sterilno, pospravljeno in na mestu - potem veš, kam klicaj

Če hočeš dobrega mehanika, ki ima tudi sam   čoper in jih zna šraufat, pokliči Toneta: 041 526 907.

Srečno vožnji  bike
Prijavljen
KENI
gost
« Odgovori #2 dne:: oktober 12, 2010, 02:25:39 pm »

Hvala Vili, se mi je Tone oglasil in sva malo poklepetala okoli problema z mojim Intuderjem.
Tako da me še čaka delo in zafrkancija.
Lep pozdrav in srečno vožnjo
Prijavljen
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: oktober 12, 2010, 03:12:45 pm »

Vili,ma kaj ta toj prjatu Tone je pripravljen kašno roko dat tudi kašnemu drugemu  motor ali se spozna samo na čoperje  K jest bi imel en par stvari za pošraufat,ma bi bil kontent,da bi imel zraven sebe kašnega mačkona,k bi me potegnu ven iz dreka-beri kamžespadatašrauf  inu szi kjerga konca naše domovine je 
Prijavljen
joco
Maček
Objave: 214

Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: oktober 12, 2010, 06:49:20 pm »

Zdravo Pek:Pipanova c. 37, Šenčur
tel. pa že itak maš. Tolk da nebo samo Vili delo se valja
Prijavljen

joco-ana

mir in dobro
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: oktober 13, 2010, 06:53:20 pm »

Vili,ma kaj ta toj prjatu Tone je pripravljen kašno roko dat tudi kašnemu drugemu  motor ali se spozna samo na čoperje  K jest bi imel en par stvari za pošraufat,ma bi bil kontent,da bi imel zraven sebe kašnega mačkona,k bi me potegnu ven iz dreka-beri kamžespadatašrauf  inu szi kjerga konca naše domovine je 
NI ravno s Pipanove: on stanuje na enem drugem naslovu, ma se boš lahko z njim zmenu po telefonu. Saj poznaš Toneta: ima sigurno najdaljše lase od vseh MzM-jevcev. Pa non stop je dobre volje. Na Koroškem je pomagal zapirati križišča. Pokliči ga.

Če ne, pa imam v KP enih par dobrih mehanikov. Ma jih ne morenm reklamirati, nimamo pogodbe za reklamne storitve.... (še!). Pokliči me, pa se zmenimo.
Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: oktober 13, 2010, 07:32:18 pm »

Hvala za info in ponudbo  zna bit da jo bom izkoristu,ko nabavim materjal.Trenutno težim folku za 0,5% dohodnine.Saj res,kaj mora vsak sam odat tisto karto na davčno,ali jo lahko jast v imenu drugih 
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: oktober 14, 2010, 09:09:19 am »

Hvala za info in ponudbo  zna bit da jo bom izkoristu,ko nabavim materjal.Trenutno težim folku za 0,5% dohodnine.Saj res,kaj mora vsak sam odat tisto karto na davčno,ali jo lahko jast v imenu drugih 
Ni potrebno komplicirati, ampak jaz prakticiram zbiranje in pošiljam sam. Tako sem siguren, da davčni zavezanec ni pozabil poslati. Ampka je treba biti pozoren na davčni urad oz. izpostavo, kateri pošiljaš. Velja načelo pristojnosti po stalnem bivališču. 
Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: januar 12, 2011, 03:57:44 pm »

Sem se včeri lotu menjave svečk na motorju  da bi strela še Japonce,k tko šparajo z placem  Angry sem se matru štiri ure in pol,razsu pol motorja da sem prišel do njih.Je mal manjkalo,da bi odšraufu agregat dol z  motor še dobro,da sem dobu navodila serviserjem,kako se popravlja moj motor,kjer so tudi slike in nasveti kaj zdret,ker če ne mi verjetno nebi ratalo.Sedaj mi je ostalo samo še menjat gumo in filter zraka,ko ga dobim  OK
Ps:To vprašanje je pa za Toneta iz Šenčurja,pa magari koga ki je bol blizu;bi rabu zamenjat zadnje zavorno olje,pa bi rajši vidu,če je zraven kdo,ki se na to bolši spozna ku jaz.Sej načeloma je simpl,pero žlajf je pa le žlajf  bi se dalo kaj zmenit Huh?
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: januar 12, 2011, 07:41:52 pm »

Pa ti si sam svoj majstor. Samo res pazi pri bremzah.

Pred par dnevi me je Miloš ziz Wuajdovšne povedu, da ima on eno posebno finto pri menjavi bremz olja. Kao doliva olje in ga spodaj izpušča, tako da ne pridejo noter zračni mehurčki. Dej pokliči MN-ja, ti bo on več povedal.
Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: januar 28, 2011, 05:20:40 pm »

Ola,guma je gor montirana,tko da se lahko zapeljem kak điro okoli  ma me spet neki matra,ima kdo od vas kašno idejo glede ščitnikov za roke  neki tacga ku majo tavelike endure,bi fajn pršlo u mrazu in dežju.Ve mogoče kdo za kako firmo ki to dela ali pomožnosti kašne so kej cene...da bi pasalo na Hondo cbf 1000.Neki sem že najdu po netu pero kakšen nasvet ne škodi.

Ps;Vili uno,kar sem te spraševal se dobil,hvala  OK
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: