Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: srečanje v Dekanih  (Prebrano 1748 krat)
mišek
Polnopravni član
Objave: 38

Ogled Profila
« dne:: januar 17, 2010, 09:31:56 pm »

V imenu dekanskih motoristov bi se rad še enkrat zahvalil tajniku viliju in Niku  da sta si vzela čas in nas obiskala v naših novih prostorih in prevzela nabirko za MzM, katero smo zbrali ob našem blagoslovu junija preteklo leto. Malo nas je že bilo sram :hamer :hamer, ker se je tako dolgo zavleklo ampak boljše pozno kot....... in z željo da ne bi bila potebna nikomur - kot to radi rečemo mi gasilci ( želimo vam, da nas ne bi potrebovali.. ). Hvala še enkrat za obisk.
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: januar 17, 2010, 10:25:36 pm »

V imenu dekanskih motoristov bi se rad še enkrat zahvalil tajniku viliju in Niku  da sta si vzela čas in nas obiskala v naših novih prostorih in prevzela nabirko za MzM, katero smo zbrali ob našem blagoslovu junija preteklo leto. Malo nas je že bilo sram :hamer :hamer, ker se je tako dolgo zavleklo ampak boljše pozno kot....... in z željo da ne bi bila potebna nikomur - kot to radi rečemo mi gasilci ( želimo vam, da nas ne bi potrebovali.. ). Hvala še enkrat za obisk.
Pa si me prehitel...
Dragi dekanski motoristi - hvala za topel sprejem, prijazne besede, pogostitev in poplaknitev. Vedno znova je lepo, ko se zaveš, da so dobrodošel med prijatelji. Tudi mi upamo, da bi bilo čim manj motoristov in njihovih družin, ki potrebujejo pomoč... Hvala - se že veselimo prve nedelje v juniju, ko se bomo lahko v nepregledni koloni lahko spet poplejali po Dekanih in okoli vasi. čestitke
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: januar 18, 2010, 01:42:29 pm »

David,
prosim, prosim - sprejmi moje iskreno opravičilo, ker si padel s fotke. Hvala, ker si me opomnil. Res sem šturlo  :hamer

Upam, da si zdaj zadovoljen - saj veš, da imam vedno kaj dodatne municije na zalogi.  se valja
Prijavljen
nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: januar 21, 2010, 04:05:39 pm »

Tudi z moje strani hvala za prijeten in vesel večer. Posebej pa sem hvaležen vaši dolgoletni podpori ideji MzM.
Slike pa povejo vse. Škoda da ni še zvočnega zapisa, da bi se tudi drugi narežali.
Veliko varnih kilometrov v 2010 vsem dekančanom.  OK
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: