Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: dedek mraz pa božiček želje !!!  (Prebrano 1853 krat)
samo-jeras
Maček
Objave: 419

HELL WAS FULL SO I CAME BACK...

Ogled Profila Email
« dne:: december 21, 2009, 05:06:56 pm »

Dragi dedek Mraz... V letošnjem letu si vzel mojega najljubšega pevca, Michaela Jacksona, mojega najljubšega igralca, Patricka Swayzeja, mojo najljubšo igralko, Farrah Fawcett. Pišem ti, ker bi te rad spomnil, da je moj najljubši politik Janez Janša. Hvala!
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: december 21, 2009, 05:54:57 pm »

Grin, Saj vem, da je štos, ampak oprosti, tej želji se ne pridružujem.
Mogoče tudi meni ni ravno simpatičen ta osamosvojitelj, ki misli, da se zemlja pred njim še ni vrtela in je velika nevarnost, da se preneha vrteti, če zgine z odra. Pač malo bombic, da se pozornost usmeri od dejanskega problema, ki se vleče iz Božičkove deželice. Saj bo po Novem letu vse boljše klicaj klicaj klicaj
Prijavljen
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: december 21, 2009, 08:28:33 pm »

Pero Vili,štos je dober,pa ne,da bi zdej komu slabo želu  OK je pa tud res,da nekateri naši preljubi predstavniki ljudstva kašen bot prov prosijo,da jim kšn kej slabga zaželi  ma si predstavljate čudež,ko bi si pri nas ta levi inu tadesni roko dali in potegnili to ubogo Slovenijo ven szi dreka 
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: december 21, 2009, 10:26:58 pm »

Bo huda, ker je vsak od njih zaljubljen sam vase in ga boli briga za za rajo, čim je ončano reštevanje glasov.
Je pa res ena: si vidu Pek, kako butasto in bedno je zgledal en starček, ko ga je "razsvetlila" cerkev? Ma zdravilo je kratkega efekta. Čez dan ali pa dva je spet sveto prepričan, da je samo in edino on poklican za reševanje človeštva. Buogo blago!
Prijavljen
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: december 22, 2009, 10:23:16 am »

Uni dan sem poslušu po TV odi une konference o podnebju inu je en tip reku,da bi rabu ta svet močne voditelje,da ne pride do katastrofe.Ma kake močne voditelje  :hamer svet nuca poštene ljudi,ki jih razen za lastno rit skrbi še  za koga drucga  višek ironije je da bi mogle bogade države dati šolde Kitajski in indiji,ki imajo ogromne količine šoldov,in jih ponucajo za vojsko.Zdej nas pa izsiljujejo,z onesnaževanjem,majo pa najhitrejšo rast gospodarstva na svetu in bi komot same skrbele za čisto okolje 
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: