Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1] 2 3 4
  Natisni  
avtor Tema: AKCIJA V OLJČNIKU  (Prebrano 9209 krat)
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« dne:: oktober 14, 2009, 11:53:01 am »

Prestregel sem zaupno informacijo Mossada, namenjeno CIA:
STOP! "V Strunjanu, majhnem kraju na slovenski obali se v okviru programa "Akcije MzM" pripravlja tajno usposabljanje manjše celice MzM. Pridobili smo preverjeni podatek, da se bo skupina pod krinko "MzM" povzpela na drevesa v oljčnem nasadu in z njega pobirala plodove, vse pod pretvezo pridobivanja surovin za stiskanje ekstra deviškega oljčnega olja, imenovanega "Patrov Uolček". Razpolagamo z zanesljivimi informacijami, da se bodo tajnega zbora zagotovo udeležile doslej še neidentificirane osebe z nadimki: Nemo, Romy, Vili, Žižola in še nekaj subjektov, ki zaradi konspirativnosti nimajo niti vzdevkov. Akcijo, ki bo 23. (petek) in 24. (sabat) oktobra 2009 budno spremljamo z ustreznimi tajnimi operativnimi in tehničnimi ukrepi! Povezanost akcije z Uranom ni izključena!" STOP!

Prosim, da zaradi izredne občutljivosti informacije z njo ravnate skrajno previdno in z najvišjo stopnjo zaupnosti ter jo posredujete samo tistim, ki imajo oba ali vsaj en dan časa.
« Zadnje urejanje: oktober 14, 2009, 11:58:47 am od vili » Prijavljen
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #1 dne:: oktober 14, 2009, 12:25:05 pm »

Ravnokar sem prestregel preko Ip satelita, da se za soboto pripravlja na ta desant tudi agent, z nadimkom Levjos. Za popolno konspiracijo, bo s seboj imel tudi osebo, ki se bo predstavila kot njegova boljša polovica.
Vsem vodjem celice priporočam, da tega agenta dobro opazujete in nadzorujete, saj je opravil vse gverilske tečaje na Novi Gvineji s komandosi ANSE. Izgleda pa nekako takole: , ker pa je zelo sposoben v kamuflaži se lahko predstavi tudi takole: , ali celo takole: .
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: oktober 14, 2009, 11:14:00 pm »

če bo vse po sreči pridem v soboto kaj okrog
LP
Prijavljen
romy
Administrator
Maček
Objave: 602

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: oktober 15, 2009, 09:36:12 am »

Romy pride v petek skupaj z andercover osebo z vozilom za prenočitev. Pripeljeva tudi obljubljeno gradivo. V soboto po južni odrineva, ker naju čaka nova tajna naloga.
Prosim šefa, za natančen čas pričetka usposabljanja in  lokacija.
Prijavljen

L.P.  Vozi počasi in uživaj v naravi
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: oktober 15, 2009, 02:38:06 pm »

Ja res bi bilo lepo,če bi povedali okviren čas in kraj dogajanja  OK
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: oktober 15, 2009, 08:11:12 pm »

Oba dneva start okoli 9. ure zjutraj (razen, če hočete  kava - potem pol ure prej), vmes malica :cvicek, potem spet akcija :s3_nov. Če nas bo v petek dovolj, bo predvidoma večina taktične vaje izvedena že v petek. Tako bo za sabat ostalo več časa za druženje  in kasneje morda za skupni izlet na Kostanj-žur MzM & Rihenberk.
Itinerar lokacija iz Kopra: semafor v Strunjanu (edini) desno, blagi ovinek na levo, čez 200 metrov malo bolj oster slabo pregleden ovinek na desno, potem prednostna cesta zavija pod 90 stopinjami na desno. Čez 300 metrov na desni strani ceste mala kapelica z ograjo, tik pred njo pa zavijte po tlakovani cesti navkreber. Čez 300 metrov sicer ne boste opazili nobenega znaka o kakšnem tajnem centru za usposabljanje svetu nevarnih primerkov , ampak brez skrbi . Parkiranje čoper pri cerkvi, potem pa vas bodo zaupniki prestregli  in vas odpeljali  na tajno lokacijo se valja.
« Zadnje urejanje: oktober 16, 2009, 11:47:19 am od vili » Prijavljen
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #6 dne:: oktober 22, 2009, 06:08:34 pm »

Me čist resno zanima kaj bo jutri, dež je napovedan že popoldne po vsej naši preljubi deželi.
Priznam, da mal oklevam.
Prijavljen

drmr
gost
« Odgovori #7 dne:: oktober 22, 2009, 06:30:55 pm »

Me čist resno zanima kaj bo jutri, dež je napovedan že popoldne po vsej naši preljubi deželi.
Priznam, da mal oklevam.

Romy če ti je premajhn dežni kombinezon ti ga lahko jst posodim, te ne bo nikjer tiščau 
Prijavljen
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #8 dne:: oktober 22, 2009, 06:48:32 pm »

se valja se valja se valja  pa še oljko not dam pa lepo podstreho obiram
Prijavljen

nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #9 dne:: oktober 22, 2009, 07:49:55 pm »

Trenutno so zvezde na nebu. Mi bomo začel, če bo pa dež, bomo pa prekinli , pojedli segedin in pekli marone. Vednpo se najde rešitev.  sonček
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #10 dne:: oktober 22, 2009, 08:04:20 pm »

Tudi pr nas so trenutno zvezdice. Dele se ne morm odločt, ker šefa prevoza ni doma, skratka, če prideva bova točna. Bolj kot dež me moti napoved burje do 100 km/h. Pr takih sunkih se bi mogla za kakšno oljko prvezat, pa avtodom kam zakajlat. 
Prijavljen

nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #11 dne:: oktober 22, 2009, 08:07:51 pm »

V burji je zanimivo pobirati. Stojiš z mrežo v dolini in loviš oljke.  se valja
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
romy
Administrator
Maček

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: oktober 22, 2009, 08:45:59 pm »

pa še zame bi blo treba kakšno mržo napet  se valja
Prijavljen

horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #13 dne:: oktober 24, 2009, 06:31:36 pm »

Hvala vsem za prelep dan in novo zanimivo doživetje, pa še enkrat se opravičujem, ker sem moral prej oditi. Sem pač starejši brat, kaj hočem  :hamer Naslednjič izklopim telefon 
Lep večer še naprej!
Prijavljen
LUCKA
gost
« Odgovori #14 dne:: oktober 24, 2009, 09:11:54 pm »

UPAM , DA STE VSAJ  VSE OLIVE  OBRAL AL OTRESL  ...

NE VEM , KDAJ BO PRIŠLO TUDI MOJIH PET MINUT , DA BOM LAHKO PRI KAKI STVARI PRISOTN . ZDELE VSE MIMO MENE ŠIBA STO NA URO , JEST PA DOMA .

KAJ ČMO , RECESIJA VELIKA ZELOO .  Sad lucka
Prijavljen
Strani: [1] 2 3 4
  Natisni  

Pojdi na: