Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: 1 [2] 3
  Natisni  
avtor Tema: Šumi  (Prebrano 5762 krat)
nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #15 dne:: avgust 05, 2009, 08:16:05 am »

prva liga Bravo drmr, pa še jetra uničiš. Edini naravni CO2 je v šum........eči penini.  :cvicek
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #16 dne:: avgust 05, 2009, 01:20:45 pm »

Cvičk je zdrau - pivo pa redi !  Kadilci umirajo mlajši! Kokta povzroča celulit.

Ja kaj ti sam korenčke ješ in vodo piješ se valja se valja se valja se valja se valja se valja
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: avgust 05, 2009, 02:55:43 pm »

Ja najdete pa res vsako malenkost za sekanje, kot pravi naš Tone. Kaj pa če bi enkrat za spremembo ob kokti navijal  se valja se valja se valja se valja
Levjos,
pridi na pomoč pri navijanju. Zase kar prinesi pijačo naše mladosti. :cvicek
Prijavljen
drmr
gost
« Odgovori #18 dne:: avgust 05, 2009, 06:30:47 pm »

Cvičk je zdrau - pivo pa redi !  Kadilci umirajo mlajši! Kokta povzroča celulit.

Ja kaj ti sam korenčke ješ in vodo piješ se valja se valja se valja se valja se valja se valja
Neboš vrjeu, ampak se res mau postim.Šesti dan sm brez kava in alkohola.Dva mesca pa 11 dni ga že nism pržgau.Sploh se naupam u špegu pogledat k navem če bi se še spoznau.Bom use not prnesu samu de mau hseb pridem.
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #19 dne:: avgust 05, 2009, 08:01:33 pm »

Bogiiiiii. Viš taki se mi pa mal smilijo. Najprej vse možne diete in kure probajo potem pa ko jim rata, veselo nafilajo "domovino".
Tudi jaz sem enkrat za stavo 3 mesece dal na stranski tir pijačo. Ne moreš verjet kakšna muka je to. Pa ne zarad tega ker ne smeš pit, ampak ker se te privoščijo na vse možne fore. Tako je blo takrat fešta za rojstvo mačjega mladiča, potem so zapili nov traktor, pa še eden iz vojske se je ženil. Jaz sem bil seveda vedno prisoten ob kokti. Pol se je pa začelo. A ne bi ti en pir zviznu. No pa prava reč če enga itd itd. Ampak da skrajšam, stavo sem dobil.
Zato kar lepo po pameti, pa boš fant od fare.
P.S. Špegu pa prekrij z eno cunjo, ko ga šmirgla, itak zmeraj laže.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
drmr
gost
« Odgovori #20 dne:: avgust 06, 2009, 12:17:29 am »

Bogiiiiii. Viš taki se mi pa mal smilijo. Najprej vse možne diete in kure probajo potem pa ko jim rata, veselo nafilajo "domovino".
Tudi jaz sem enkrat za stavo 3 mesece dal na stranski tir pijačo. Ne moreš verjet kakšna muka je to. Pa ne zarad tega ker ne smeš pit, ampak ker se te privoščijo na vse možne fore. Tako je blo takrat fešta za rojstvo mačjega mladiča, potem so zapili nov traktor, pa še eden iz vojske se je ženil. Jaz sem bil seveda vedno prisoten ob kokti. Pol se je pa začelo. A ne bi ti en pir zviznu. No pa prava reč če enga itd itd. Ampak da skrajšam, stavo sem dobil.
Zato kar lepo po pameti, pa boš fant od fare.
P.S. Špegu pa prekrij z eno cunjo, ko ga šmirgla, itak zmeraj laže.

ups sej jest namislim bit 3 mesce brez pijače, še kakšn dan,dva, tuk da se mi jetra mau obrastejo  se valja pol bom pa do vrha natoču  .
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #21 dne:: avgust 06, 2009, 06:15:04 am »

se valja se valja se valja, vedno se iz srca nasmejem tvojim postom.....
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #22 dne:: avgust 11, 2009, 02:21:46 pm »

No, sedaj je uradno: nekdanji prvak je dokončno odpovedal svoje vračilo v F1, kot uradni razlog pa je navedel bolečine v vratu, ki so neposredna posledica njegovega padca z motorjem Shocked in so še hujše pri velikih obremenitvah v F1.
Namesto poškodovanega Masse, bo nastopil Ferrarijev testni dirkač.
Prijavljen
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #23 dne:: avgust 11, 2009, 02:45:05 pm »

A je kdo kaj slišal o Šumijeme padcu z  motor? Ponavadi se za takšne tiče ve vse, še to kdaj grejo na s'kret !

Saj se spomnete, kako so pred leti pisali o Bergerju, ki je po AC dirkal 250/h, zdaj Brawna zaj... zaradi radarja, Hakkinnenu so prešteli vsako pivce, Raikkonnenu vsak viskič, Coulthardu vsako češljico.

Malo so naredili reklame da se je pisalo o Ferrariju, mogoče pripravili teren, če bi Massa  bil že odpisan... Ampak Šumi: po moje ni pozabil vozit formulo, ampak to ni tako, kakor mi, ko gremo na  v sosednjo vas.
Prijavljen
horn3t
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #24 dne:: avgust 11, 2009, 06:46:36 pm »

Jaz nisem vedel nič (je pa res, da me niti ni zanimalo). Sem pa danes videl posnetek februarskega padca na RTL-u - in moj komentar je samo tole: če ne bi bil tipo v tako dobri formi, imel kanca sreče (in verjetno nekaj pik v dobrem pri velikem Šefu zgoraj), bi si lahko kar enostavno zlomil vrat. Tiste tri salte po peščeni izletni coni in potem ko je samo obsedel, ljudje pa okrog njega... če ne bi vedel, da je sedaj več ali manj v redu, bi rekel, da je najmanj invalid. Ampak, kot rečeno, tipson je imel blazno srečo.
Če koga zanima, lahko poizkusim najti posnetek.
LP
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #25 dne:: avgust 11, 2009, 07:33:53 pm »

Ej veste kaj, to kar sedaj delajo v "kao športu" je en šmorn. Gre se jim predvsem za keš, ne za šport. Pa naj bo to ekipa, sam dirkač, ali pa firma. kako lepo vas prosim lahko za eno dirko pokasira toliko, kot navadni smrtnik ne bo zaslužil v 3 življenjih. Pa naj kdo reče da se bori s srcem in dušo. Ja se, sam za denar, ne za kaj druzga.
Jest se tega športa ne grem več in grem raj na kolo, ko je prenos formule.
To je približno tako kot dela veliki BILLY.( Microsoft). Za svojo zastarelo programsko opremo zahteva še vedno 175 € ( Windows XP), čeprav bo ravnokar izšla đe tretja verzija tega operacijskega sistema. A ne bi bilo bolje ( to so mu tudi dokazali, pa jih ne šljivi), da bi prodajal izvod po 50 €, pa bi zaslužil isto kot za zasoljeno sedanjo ceno, pa še pirati ne bi imeli kaj delat. Sedaj pa naserje take kot sem jaz da jo kupijo, ko pa rabiš online pomoč, prvo vpraša za serijsko številko. Pa kaj še.
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
vili
Administrator
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #26 dne:: avgust 12, 2009, 09:24:02 am »

Jaz nisem vedel nič (je pa res, da me niti ni zanimalo). Sem pa danes videl posnetek februarskega padca na RTL-u - in moj komentar je samo tole: če ne bi bil tipo v tako dobri formi, imel kanca sreče (in verjetno nekaj pik v dobrem pri velikem Šefu zgoraj), bi si lahko kar enostavno zlomil vrat. Tiste tri salte po peščeni izletni coni in potem ko je samo obsedel, ljudje pa okrog njega... če ne bi vedel, da je sedaj več ali manj v redu, bi rekel, da je najmanj invalid. Ampak, kot rečeno, tipson je imel blazno srečo.
Če koga zanima, lahko poizkusim najti posnetek.
LP
Če lahko, ga najdi. Da se na napakah drugih kaj naučimo
Prijavljen
horn3t
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #27 dne:: avgust 12, 2009, 11:33:19 am »

Opis nesreče in zdravnik (špansko):
http://www.youtube.com/watch?v=2P3hV05utZY&feature=related

videa pri najboljši volji nisem našel