Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: [1] 2 3
  Natisni  
avtor Tema: Dopust  (Prebrano 4640 krat)
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« dne:: julij 01, 2009, 12:48:28 pm »

Mene pa zanima,kam boste šli na dopust  sonček jest szi mojo familijo gremo za en teden v terme Zreče.Se bom en mal namaku u juhci,pa pol mal hladu na Pohorju  OK

Sej res,jest še nisem bil nikoli v tistih koncih,pa če ima kdo kakšno idejo kaj je za pogledat...  OK
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #1 dne:: julij 01, 2009, 02:05:34 pm »

Kdaj pa greš? Pridemo vsi Assiški romarji na obisk... se valja se valja se valja  motor bike čoper
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
bolha
gost
« Odgovori #2 dne:: julij 01, 2009, 02:06:56 pm »

Moj dopust se je začel z Assisijem, končal pa v nedeljo, ko sem se vrnil z Rodosa. Zdaj pa še kakšen podaljšan vikend. Pa jeseni še kam.
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #3 dne:: julij 01, 2009, 04:22:48 pm »

Kdaj pa greš? Pridemo vsi Assiški romarji na obisk... se valja se valja se valja  motor bike čoper

Ja tam sem pa kar dobro orientiran. Imam žlahto v Zečah ( od žene sestra je tam poročena). Ja kar precej lahko vidiš. Žička kartuzija, nad Slovenskimi Konjicami je ena izmed najlepših vinskih cest, V zrečah je prijazno zdravilišče s zunajim kopališčem ( z doplačilom lahko narerediš tudi servis celotnega telesa), na Rogli je tudi kaj videt, malo nižje ( na Pesku) si lahko sposodiš konje za turno jahanje), pa še dobre turistične kmetije so na vsaka 2 kilometra. Tako da če boš tam 1 mesec, boš videl le delček kar ponujajo pod Pohorjem. Ne bo ti žal. Jaz hodim tja že več kot 20 let, pa še nisem vse videl.
Imej se skrajno lepo.

Jaz pa še danes delam pol sem do konc tedna še doma, pol se pa tud jaz nekam vržem. Če drgam ne pa na mamiko. se valja se valja se valja
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: julij 01, 2009, 05:26:56 pm »

Jaz grem z bratom na obisk k očetu v Köln, ki bo tudi najina baza za pohajnja po "okolici". Dolina Rena, Mozele, Eifel, Nizozemska, Belgija... Planirana je bila sicer Anglija, ampak sva potem zaradi "nove gripe" odpovedala. V glavnem, greva konec tedna, potem se pa čez cca. 3 tedne vračava skupaj z očetom v SLO.
Lepo se imejte v Zrečah, ostali pa tudi, kjerkoli že ste (ali pa ste bili). Važno je, da ste nekje, kjer vam je lepo in da ste tam skupaj s tistimi, ki jih imate resnično radi. Šele tako se človek odpočije.
LP
Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: julij 01, 2009, 06:55:08 pm »

Pazi,da te ne pocukam za jezik  :cvicek  se valja   se valja
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #6 dne:: julij 01, 2009, 08:38:33 pm »

Ti kar. Nemo že kurbla svojga, jest bom pa kar s kolesom odrinu. Do kje pridem boš pa iz poročil zvedu. se valja se valja se valja
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
samo-jeras
Maček
Objave: 419

HELL WAS FULL SO I CAME BACK...

Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: julij 01, 2009, 09:11:31 pm »

Koversada zadnji teden julija   komaj čakam  pa vse vikende prej pa poznej po raznih moto dogodkih!!!
Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: julij 02, 2009, 02:23:29 pm »

Ti kar. Nemo že kurbla svojga, jest bom pa kar s kolesom odrinu. Do kje pridem boš pa iz poročil zvedu. se valja se valja se valja

Kaj naj ti rečem  obema,če boš pa omagal me pa pokliči,te pridem z avtom izkat  OK
Prijavljen
STAR
Odličnež
Objave: 65

Ogled Profila
« Odgovori #9 dne:: julij 02, 2009, 10:37:39 pm »

Sej res,jest še nisem bil nikoli v tistih koncih,pa če ima kdo kakšno idejo kaj je za pogledat...

Če si vsaj malo planinec, jo boš peš mahnil na razgledni stolp na Rogli (10min).
Če pa si malo bolj planinec, pa si boš ogledal Lovrenška jezera; lažja tura, z Rogle tja in nazaj manj kot dve uri.

http://www.lovrenc.si/jezera/barje.html
Prijavljen

Lep pozdraV
horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #10 dne:: julij 02, 2009, 10:51:30 pm »

Nazdnje ko sem lezel po tistem stolpu na Rogli, je padal sneg in je bilo približno 3 stopinje plusa. Aja, in bilo je konec avgusta  Grin Drugače pa sta obe turi zelo lepi in lahko samo priporočam.
LP
Prijavljen
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: julij 03, 2009, 02:17:39 pm »

Kaj pa kake dobre ošterije,k sam od piva ne morem živet  :hamer  se valja
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #12 dne:: julij 03, 2009, 02:44:28 pm »

Če boš šel iz Konjic po vinski cesti, je precej dobrih gostiln z zelo dobro prehrano. Domačo, lahko pa tudi fast. Tako da v tistem koncu če boš lačen, boš sam kriv. se valja se valja se valja
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
nemo
Administrator
Maček
Objave: 1536

Ogled Profila
« Odgovori #13 dne:: julij 03, 2009, 10:39:16 pm »

SAJ POZNAŠ, ČE SO PARKIRANI TOVORNJAKI ALI ITALIJANI PRED OŠTARIJO, JE DOBRA. Odkar so Taljani v krizi, je pa znak, da je tudi poceni.  :hamer kava
Prijavljen

Krpanova kobilca - brzina ni vrlina, je pa vztrajna!!!
pek
Maček

Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: julij 04, 2009, 12:21:29 pm »

Ma,zna bit,da maš prav,ma po drugi strani pa sej veš so ku kobilce 
Prijavljen
Strani: [1] 2 3
  Natisni  

Pojdi na: