Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Strani: 1 ... 3 4 [5] 6
  Natisni  
avtor Tema: Vprašanja  (Prebrano 14595 krat)
drmr
gost
« Odgovori #60 dne:: avgust 12, 2009, 02:20:33 pm »

Sm jest tut 32 let kadiu po dva paklčka dnevno , sm tud jest vse mogoče bolezni staknu , pol sm pa nehou , zdej pa sploh ne vem , zakaj bi zdrou umru , a ne bi blu čist brez veze   vprašaj  lucka

Zdaj si začeu pa kašlat odkar več na kadiš  Shocked 
Prijavljen
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #61 dne:: avgust 12, 2009, 02:47:27 pm »

Sej umrli bomo itak vsi,za seme ne bo noben ostal  se valja mene cigareti zelo motijo,se pa zmeri trudim drugim ne solit pameti in lomit škatel.Če me cigaretni dim preveč moti se pač umaknem  OK je pa to hudo,ker jest zastopim kadilce,pero kadilci redko zastopijo mene in pol mislijo da se grem nekega puritanca  po sistemu ni ga hujšga ku bivši kronik  :hamer
Prijavljen
horn3t
Maček
Objave: 300

460163689 sebko_mobilni@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #62 dne:: november 20, 2009, 02:08:57 pm »

Ste prebrali tole:
http://www.zurnal24.si/osrednja-slovenija/upor-motoristov-149274

in komentarje spodaj? Vaša mnenja, pripombe...

LP
« Zadnje urejanje: november 20, 2009, 02:16:36 pm od horn3t » Prijavljen
pek
Maček
Objave: 1080

Ogled Profila Email
« Odgovori #63 dne:: november 20, 2009, 03:33:01 pm »

Če jest kej vem bo ku ponavadi,dokler ne bo kakšnemu budžotu rešu rit prav reševalec na motorju,al pa bo komu celo kdo umrl in mu bojo pole rekli,da bi ga lahko rešili,če bi bil motorist reševalec na voljo ne bo neč  :s3_nov izgovori ku ponavadi,da ni šoldu,je tak sistem plač...bla,bla bla  Angry
pero pustimo se presenetit  sonček
Prijavljen
joco
Maček
Objave: 214

Ogled Profila Email
« Odgovori #64 dne:: november 21, 2009, 08:37:40 am »

Jaz nisem spremljala  veliko te teme vendar je motorist reševalec nepogrešljiv v prometu.Zato bi se mogoče dalo rešiti problem na drugi način.Če je pet motoristov in en motor naj se menjajo z reševalci v avtomobilu in ima vsak vsaj en teden nočno izmeno.Je pa vprašanje če se lahko dogovorijo ,vendar so pa vsi reševalci.
                                                                                         Ana
Prijavljen

joco-ana

mir in dobro
LUCKA
gost
« Odgovori #65 dne:: november 21, 2009, 01:36:54 pm »

Tole se pa neb obneslo , že zarad tega ne , ker vsak kekec pa spet ne zna motorja vozt , ampak bi se pa moral denar tudi za ene par novih motorjev najti , saj so neprimerljivo cenejši od dragih in predragih kombijev .
 Plačilo bi moralo biti pa tudi za vse primerno , samo o tem ne odločam niti jast niti tisti , ki so za to zadolženi .  Roll Eyes  Kar poglejte , kašni čudni patroni so direktorji zdravstvenih domov ali pa nov primer arogance novega direktorja kliničnega centra v Ljubljani - ena sama banda , ki močno skupaj drži in ne da nič do mnenj drugih .   V Zasavju je direktorica , ki ima za nameček še privatno ordinacijo , zaposlila za voznika reševalnega vozila kar svojega žlahtovca , nečak , al nekaj podobnega , ki je bil  Huh? po izobrazbi nek ekonom , al kaj že , no samo hotel sem povedati samo to , da je šel potem ta osebek na urgentno vožnjo in glej ga zlomka , nosil pa ni znal iz kombija ven dat in  na noge postavit . In taki tipi naj bi imeli potem enake ali celo višje plače ,kakor usposobljeni reševalci na motorjih - HALOO - ! Kalimero bi djau : " To je KRIVICA in to velika ZELO . "      Prav nestrpno pa pričakujem dan , ko se bo ta bedni hlapčevski narod od Slovencu prebudiu in se vsaj enkrat tudi v miru patriotsko združil in tem v  narekovaju " LEADERJEM , pa razno raznim MANAGERJEM , POLITIKOM , DIREKTORJEM in podobni SVOJATI " omenjenim povedal in pokazal , kaj je prav in kaj ne , pa  mau razmislte .
 Se mi zdi , da tisto staro pravilo - bol nas boste jeb.l , več nas bo - nič več ne velja , si bo treba kaj nouga omislt . :hamer

lucka vas    in ma vas rad  OK
Prijavljen
LUCKA
gost
« Odgovori #66 dne:: november 21, 2009, 01:41:37 pm »

O , MADONCA , MAU POGLED VRŠTE , KOKR SM GA ZDELE JEST NA MUJE ŠTEVILU OBJAV IN UNU DRUGU ZDRAVN , ZA ENGA VEM , DA MI GA LAHKO VI POPRAVTE , TA DRUZGA SEM SI PA ZDELE SAM . :hamer lucka
Prijavljen
levjos
Administrator
Maček
Objave: 1260

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #67 dne:: november 21, 2009, 04:05:42 pm »

Priden priden res zelooo.
Nadaljuj, pa te mogoče kdaj ujamem. OK se valja se valja
Prijavljen

Bolj star, bolj nor.
horn3t
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #68 dne:: november 21, 2009, 10:36:38 pm »

Super, me veseli, da sem malo razpihal žerjavico in da je začela o tem teči debata. Jaz se namenoma ne bom vmešaval v debato, ker je eden izmed fantov (in deklet, da ne bo zamere), ki vsak dan nosijo glave naprodaj, da pridejo pravočasno do ljudi, ki nujno rabijo njihovo pomoč tudi moj brat (sicer v reševalnem vozilu) in sicer prav na Reševalni postaji Ljubljana (dobro trenutno je na kroženju drugje, ampak to ni važno). Vsako nadaljne mnenje je dobrodošlo.
LP
Prijavljen
horn3t
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #69 dne:: marec 29, 2010, 11:36:53 pm »

Kje je sedaj debata o alkoholu na občnih zborih MzM?  ups
Prijavljen
romy
Administrator
Maček
Objave: 602

romana.silc@hotmail.com
Ogled Profila
« Odgovori #70 dne:: marec 30, 2010, 07:31:50 pm »

Trenutno na  je bla prevroča. 
Prijavljen

L.P.  Vozi počasi in uživaj v naravi
horn3t
Maček

Ogled Profila
« Odgovori #71 dne:: marec 30, 2010, 10:27:41 pm »

Hvala za odgovor, romy 
Prijavljen
samo-jeras
Maček
Objave: 419

HELL WAS FULL SO I CAME BACK...

Ogled Profila Email
« Odgovori #72 dne:: marec 31, 2010, 09:56:13 am »

alko naj kar bo sej ma vsak pravico sam izbirat   bi blo pa nobl fajn če bi mel kej brezalkoholnega piva !!!  to nedeljo na žegnu v Šmartnem ob Paki so ga mel pa lohk rečem de ga je v eni uri zmankal še sam sem tri umoru čist brez slabga občutka !!!
Prijavljen
drmr
gost
« Odgovori #73 dne:: marec 31, 2010, 10:17:39 am »

alko naj kar bo sej ma vsak pravico sam izbirat   bi blo pa nobl fajn če bi mel kej brezalkoholnega piva !!!  to nedeljo na žegnu v Šmartnem ob Paki so ga mel pa lohk rečem de ga je v eni uri zmankal še sam sem tri umoru čist brez slabga občutka !!!

Samo kakšn vinjak moraš zdravn tazga pira spit pa prime 
Prijavljen
vili
Administrator
Maček
Objave: 1090

Ogled Profila Email
« Odgovori #74 dne:: marec 31, 2010, 11:55:08 am »

Na cvetno nedeljo okoli enih zjutraj smo se vračali od Kazota (saj veste - vse naboljše za RD čestitke, pa Na zdravje  :cvicek, pa gas klicaj). Dianca je tokrat sedela na desnem sedežu, da ji ata pokaže, kako se vozi klicaj

Potem pa: v Komnu lizika, pravzaprav rdeča svetleča palica. Strog pogled.
Možakar v modrem pristopi in pravi: "Dobervečervozniškoinprometnoprosimimamopoostrennadzoralhokoliziranostivoznikovodrejenvamjeopreizkusalkoholiranostibostepihal vprašaj" Spomnu sem se reklame za zdravila na TV: "Preduporaboseposvetujtezzdravnikomalifarmacevtom!"

"Seveda bom - če tako hočete klicaj" zablefiram. Hočem še nekaj dodati, ampak tip danes dela po črki zakona (beri: po komandi šefa).

"Potempastopiteizavtainpriditezmenojstezadnjihpetnajstminutpilialikadiliimatemobitelprisebi vprašaj" Napnem mozak, da ukapiram, kaj tip sprašuje, potem pa odkimam. S strogim obrazom 25-letnika je sestavil aparat in plastično cevko in mi slednje potisnil v usta. Še dobro, da pravočasno odprem kljun, če ne bi zaslužu dentist. Za vsak slučaj najprej pljunem, zajamem zrak, se v mislih pokrižam  predaja in pihnem. Je'enti, zdaj pa nastopi trenutek resnice - bo kar bo klicaj

"Vredujelahkogrestenaprejsrečnovožnjo!" med kazanjem alkotesta zdrdra avtomat. S kotičkom očesa zaznam zapis na zaslonu alkotesta: 0,03 .

Spil sem tri kozarčke dobrega vina. Koliko ga zlijejo po grlu tisti, ki jih potem do jutra gostijo v Hotelu policija vprašaj
« Zadnje urejanje: marec 31, 2010, 11:57:26 am od vili » Prijavljen
Strani: 1 ... 3 4 [5] 6
  Natisni  

Pojdi na: